HOTLINE 8:00 ~ 22:00

775 123 199

Často kladené otázky (FAQ)

 
I když pracují každé zařízení na jiné frekvenci, k rušení skutečně dochází, je způsobem tzv. disharmonickými složkami. Proto doporučujeme raději router mít dál od televizorů, nicméně s telefony aj. problémy mít nebudete.
Samotná instalace trvá podle použité technologie většinou 1 - 2 hodiny. Je lepší si neplánovat nic dalšího, kdyby nastaly komplikace :-)
Domáci bezdrátová sít je nesmírně citlivá na zarušení jinými okolními zařízeními Vašich sousedů atp..

Zde je pár tipů, jak s tím můžete naložit:
  • Snažte se wi-fi router umístit vždy na nejlepší místo v domě, myšleno na střed. Všeobecně platí, že čím dál od routeru, tím pomalejší rychlosti.
  • Kde to bude možné, snažte se připojvat k routeru pomocí kabelu.
  • Pokud jste pokročilý uživatel, můžete zkusit přeladění v routeru na nejvhodnější (nejméně zarušený) kanál, který zjistíte třeba pomocí mobilní aplikace (Wi-Fi analyzer aj.)
Jedná se o televizní vysílání v sítí internetu. Výhody oproti klasické televizi jsou především v tom, že bude fungovat kdekoliv, kde máte rychlejší internet. Pokud chcete tento typ televize "naladit", nabízíme Vám k dispozici hned 2 možnosti a to SledováníTV nebo Kuki. S IPTV máte mimo jiné možnost vracet se ve sledování až o několik hodin dozadu.
Server odchozí pošty je: smtp.eldata.cz a port 25

Jedná se o nezabezpečenou komunikaci.
Bude Vám fakturováno v závislosti na vzájemné domluvě, základní periody jsou však měsíčně, kvartálně nebo ročně. Pokud se rozhodnete pro roční fakturaci, získáte jako bonus 2 měsíce zdarma. (Tento bonus se nevztahuje na tarify xDSL)

Neuspokojily Vás informace? Napište..